Loading...
Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Concorde De Luxe Resort bu internet sitesini size yönelik iletişim ve bilgilendirme aracı olarak sunmaktadır.

İnternet sitesine erişim sağlamak ve kullanmak suretiyle, aşağıda belirtilen hüküm ve koşulları herhangi bir sınırlamaya veya kısıtlamaya tabi olmaksızın kabul etmiş sayılacağınızı belirtmek isteriz.

Bu internet sitesi ve içeriği Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre ve yönetmeliklerine uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

İnternet sitesini herhangi bir kısıtlamaya tabi olmaksızın inceleyebilirsiniz. İnternet sitesinden herhangi bir kısıtlamaya tabi olmaksızın materyal indirebilirsiniz. İndirdiğiniz her türlü materyali ticari olmayan kişisel amaçlarla kullanabilirsiniz. Ancak Concorde De Luxe Resort (Zafer Taah. İnş. ve Tic. A.Ş) tarafından açıkça verilmiş yazılı izin olmaksızın bu materyalleri dağıtamaz, üzerinde değişiklik yapamaz, iletemez, yeniden kullanamaz, yeniden yükleyemez ve kamusal ya da ticari amaçlar için kullanamazsınız.

Sitedeki bilgilerin, mevcut değişiklikler nazara alınarak mümkün mertebe doğru ve hızlı güncellenmesi amaçlanmaktadır. Ancak zaman zaman gerek bazı teknik aksaklıklar, gerekse üçüncü kişilerden kaynaklanan bazı sebeplerle site erişimi ve/veya içerik güncellemelerinin gecikmeli ikmali söz konusu olabilmektedir. Bu gibi hallerde doğabilecek zarar/ziyandan dolayı Şirketimiz herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

Gizliliğinize Saygılıyız

İşlemleriniz sırasında elektronik yöntemlerle toplanan kişisel bilgilerinizi saklamada ve kullanmada özel bir titizlik gösterilmektedir.

Bununla birlikte web sayfamızdan bağlantı ile gideceğiniz başka sayfalar için bu garantiyi vermemiz mümkün değildir. Kişisel bilgileriniz gizlilik ilkelerimize göre her türlü hile, kayıp, yok olma ve yetkisiz kişilerce kullanılma ihtimaline karşı kontrol altında tutulmaktadır.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı ve Açıklanması

Kişisel bilgileriniz sadece Concorde De Luxe Resort kampanyaları, konaklama fırsatları, otelimizde olan gelişmeleri duyurma, otelimiz hakkında bilgilendirme, misafirlerin özel günlerinde yapılacak kutlama ve tebriklerde kullanılacaktır. Kişisel bilgileriniz izniniz olmaksızın kesinlikle üçüncü şahıslara verilmeyecektir.

Formlar veya veri alanları vasıtasıyla gönüllü olarak tarafımıza iletilenler dışında hiçbir kişisel bilgiyi toplamamaktayız. İnternet sitelerimizin birçok alanını kimliğinizi belirtmeden veya Kişisel Bilgilerinizi vermeden ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitelerimizin belirli alanları soru sormak, yorumlarda bulunmak veya çeşitli bilgiler sunmak amacı ile bizimle irtibat kurmanıza olanak sağlamaktadır. Soru sorarken, yorumlarda bulunurken veya diğer bilgileri sunarken Kişisel Bilgilerinizi ifşa ediyor olabileceğinizi hatırınızdan çıkartmayınız.

Seçme Özgürlüğü

Kişisel bilgilerinizi yeni hizmetlerimizi, kampanyaları, otelimizde olan gelişmeleri size duyurmak için kullanmak isteriz. Bunları alıp almamak sizin rızanızdadır. Herhangi bir nedenle bu bilgileri almak istemezseniz, web sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.